Státní ústav pro kontrolu léčiv hledá vhodného kandidáta na pozici:

Programátor

Profil pracovního místa:

Programátor aplikací ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv vytváří, rozvíjí a spravuje aplikace, které jsou využívané pro interní potřeby Ústavu, a připravuje komponenty pro elektronickou výměnu dat mezi interními i externími systémy.

Náplň práce:

• vývoj a správa aplikací pro interní potřeby Ústavu
• vývoj a správa webových stránek
• aktivní účast na mezinárodních projektech v oblasti elektronické výměny dat - spolupráce s Evropskou lékovou agenturou či jinými lékovými agenturami v EU

Požadujeme:

• VŠ vzdělání – magisterský studijní program (ideálně informatika či MFF) – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
• týmový hráč i schopnost samostatné práce
• analytické myšlení
• programátorské dovednosti a zkušenosti
• znalosti a zkušenosti v oblastech:
- relační databáze, databázový model
- databáze ORACLE, MS SQL, MySQL
- ORACLE Framework APEX
- Docker, Python, Django
- Drupal 7, PHP, LINUX, Apache
• znalost AJ – komunikace s Evropskou lékovou agenturou, jinými národními agenturami v EU a/nebo zahraničními dodavateli
• dobré komunikační a prezentační dovednosti
• spolehlivost, pečlivost, dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené ročně
• 5 dní indispozičního volna (sick days) ročně
• okamžitý start a zaškolení
• stabilní zázemí státní instituce
• prostor pro seberealizaci, další profesní růst a budování odborného kreditu
• možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
• motivační platové ohodnocení odpovídající pozici
• řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvky na rekreaci, kulturu a sport, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování/stravenky)

Další důležité informace:

• předpokládaný nástup: březen 2020 nebo dle dohody
• pracovní úvazek: 1,0 (40 hod./týden)
• platové podmínky: 12. platová třída
• pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10

Kontakt

STÁTNÍ ÚSTAV PRO KONTROLU LÉČIV
Andrea Golová
Šrobárova 49/48
100 41  Praha-Vinohrady
Česká republika
Telefon: +420 272 185 905